Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na yönelik bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Dekovia | Ev tekstili ve daha fazlası...
Dekovia.com'a hoşgeldiniz!

firmamiz


Merdes Tekstil 2018 yılında İzmir Bornova’da  2400 m², 4 kattan oluşan üretim, Ar-Ge, Tasarım, Planma ve İdari ofisleri ile faaliyete geçmiştir.>
20 yıllık tecrübe, nitelikli personel ve idari kadroları, yüksek kalite ve disiplinli iş anlayışı ile kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışında saygın, güvenilir bir firma ve çözüm ortağı olmuştur. 

Günümüzde gelişen teknoloji ve yenilikler sayesinde online alışverişin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte, müşterilerimize bu alanda da hizmet sunabilmek adına Dekovia.com adı altında hizmet vermeye başladık.
Merdes Tekstil DEKOVIA markası ile başta ev tekstili olmak üzere ilintili birçok alanda spesifik ürün ve projeler geliştirmeye devam etmektedir.
 

Ürettiğimiz başlıca ürün grupları;
Yastık kılıfı çeşitleri, yorgan kılıfı, minder, nevresim, çarşaf, uyku seti, yorgan, silikon yastık çeşitleri, visko dolu süngerli yastık, iç kılıf, dış kılıflar, yorgan, sandalye minderi, minder takımı, yatak ve yatak kılıfları, ortopedik minder, masa örtüsü, plaj çantası, kapı ve pencere sinekliği gibi ürünlerin yanı sıra, müşterilerin isteğine göre %100 pamuk, silikon, elyaf gibi materyallerden yastık, yorgan, minder, kırlent gibi ürünler, visko sünger ile ortopedik yastık üretebilmekteyiz. Bir yandan üretim kapasitemizi arttırırken, diğer yandan üretim alanlarımızı da istikrarlı bir şekilde genişletmekteyiz.

 

Bugün Merdes Tekstil online ticaret dışında, disiplinli iş anlayışı, sistematik olarak genişleyen ürün gamı ve yatırımları ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtiçi ve yurtdışıdanki birçok toptancı, marketler zinciri ve 3 kıtada oluşturmaya başladığı distribütör / acente ağı ile kontrollü bir şekilde, hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.