Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na yönelik bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.
140x220 cm Yüksek Kalite Çift Taraflı Kapitoneli Pike Mavi | Pike | Dekovia | Ev tekstili ve daha fazlası...
Dekovia.com'a hoşgeldiniz!
Kargoya veriliş süresi: 
1  Gün
202,99 TL
162,43 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

 

★ BULUT GİBİ UYKU:

Bu yumuşak ve hafif yatak örtüsü, hem modern hem de klasik mobilyalarla uyumludur. İç ve dış mekan kullanımı için uygundur ve örneğin rahat bir battaniye veya yatak örtüsü olarak kullanılabilir

 

★ PREMIUM KALİTE:

Yatak örtüsü özellikle yumuşaktır, %100 polyester dolgusu sıcak tutar ve ultra hafiftir. Yüksek kaliteli %65 pamuk ve %35 polyester karışımı ile, saf pamuktan yapılmış battaniyelere göre daha fazla nefes alabilirlik ve daha hafif bir his sağlar.

 

★ ÖKO-TEX:

Yatak örtülerimiz Öko-Tex-100 standart sınıf 1 ile uyumludur ve bu nedenle yüksek düzeyde güvenlik sağlar ve çevre standartlarına uygundur. Bu nedenle özellikle cilt dostudur ve alerjisi olanlar için uygundur.

 

★ BAKIM TALİMATLARI:

Bu yatak örtüsü, makinede kolaylıkla yıkanabilir. Yüksek kaliteli kumaşlar ve iyi işlenmiş dikişler yapısal mukavemeti garanti eder. Bu kaliteyi korumak için elde veya yün yıkama programında düşük sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir.

 

 

* TESLİM KAPSAMI:

140x220 cm ebadında 1 yatak örtüsü

 

 

Özellikler:
Yüksek kaliteli battaniyelerimiz özellikle sonbahar ve kış akşamlarında örtünmek için veya yatak örtüsü olarak kullanmaya uygundur.

Kılıf:  %65 Pamuk %35 Polyester

Dolgu: %100 Polyester

Kalite:  Cilt dostu Oeko-Tex Standart Sınıf 1

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor